Pracodawcy Medycyny Prywatnej partnerem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych 

0
75

Od 14 do 16 czerwca 2021 roku odbędzie się VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress ‒ HCC). Pracodawcy Medycyny Prywatnej są partnerem tego wydarzenia, które będzie mieć formułę hybrydową – stacjonarną i online.  

Prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej, prezes Grupy Lux Med, Anna Rulkiewicz weźmie udział w sesji inauguracyjnej wydarzenia, przebiegającej pod hasłem “System ochrony zdrowia w Polsce – czy zdał najtrudniejszy egzamin? Co przyniesie przyszłość?”, która odbędzie się 14 czerwca 2021 od 9.30 do 12.00. 

Jakub Swadźba, prezes zarządu spółki Diagnostyka, członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, będzie uczestnikiem panelu pt. “Krajowy Plan Odbudowy – jak dobrze wydać unijne pieniądze na zdrowie”, który będzie miał miejsce 14 czerwca 2021 od 12.30 do 14.00, a dr Piotr Soszyński, dyrektor ds. strategicznego doradztwa medycznego Medicover weźmie udział w panelu pt. “Wyzwania e-Zdrowia 2021”, który odbędzie się 15 czerwca 2021, w godzinach od 9.30 do 11.00. 

Czytaj także: Jak zarządzać ryzykiem zgodnie z RODO w laboratorium medycznym? >>>

Wiceprezydent Pracodawców RP Andrzej Mądrala będzie natomiast uczestnikiem debat na temat kadr medycznych oraz ich wynagrodzeń (15 czerwca 2021, od 15.30 do 17.00). 

Na program VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych złoży się kilkadziesiąt sesji w sześciu głównych blokach tematycznych, takich jak polityka zdrowotna, finanse i zarządzanie, terapie, nowe technologie, e-Zdrowie oraz edukacja. 

Do udziału w programie zaproszeni zostali specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych – w tym zrzeszających pacjentów – oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego. 

Podczas Kongresu odbędą się także wydarzenia towarzyszące. Zaprezentowani zostaną laureaci czwartej edycji konkursu Zdrowy Samorząd, III Konkursu Start-Up-Med, a także czwartej edycji Nagrody Animus Fortis (Mężny Duch). Po raz czwarty Kongresowi będzie towarzyszyć Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych. 

Dzięki transmisjom online, wszystkie kongresowe debaty, wykłady i prezentacje dostępne będą zarówno na stronie internetowej wydarzenia hccongress.pl, jak i portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl. 

Organizatorem Kongresu jest Grupa PTWP. 

Partnerem kongresu jest także między innymi Grupa Lux Med.. 

Szczegółowe informacje na temat programu Kongresu Wyzwań Zdrowotnych znajdują się na stronie www https://www.hccongress.pl/2021/pl.