Pracodawcy Medycyny Prywatnej partnerem panelu podczas Forum Ekonomicznego

0
1053


Organizacja Pracodawców Medycyny Prywatnej wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szpitali Prywatnych jest partnerem jednego z paneli, który odbędzie się w ramach tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Tematyka panelu będzie dotyczyła szeroko pojętych zmian w systemie ochrony zdrowia. Szczegóły dotyczące tematyki są obecnie ustalane.

Forum Ekonomiczne w Krynicy odbędzie się od 5 do 7 września 2017 roku.

Pracodawcy Medycyny Prywatnej co roku biorą udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy, jako partner  Forum Ochrony Zdrowia i poszczególnych paneli organizowanych w jego ramach.

W panelach biorą udział biorą przedstawiciele administracji państwowej, rektorzy wyższych uczelni medycznych, eksperci ds. zdrowia, dyrektorzy placówek medycznych, zarówno państwowych, jak i prywatnych oraz prezesi firm farmaceutycznych.

Forum Ekonomiczne w Krynicy to przedsięwzięcie realizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich, która od początku swojego istnienia (czyli od 1993 roku) prowadzi działalność na rzecz współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej.

Forum Ekonomiczne, odbywające się od ponad 20 lat, stało się ważnym i uznanym wydarzeniem w tej części Europy.