Pracodawcy MP na Forum Ekonomicznym w Krynicy

0
1063


Agnieszka Szpara, wiceprezes Zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój. Panel będzie poświęcony problematyce Healthy Ageing.

Panel odbędzie się 6 września 2012, rozpocznie się o godzinie 10.40. Agnieszka Szpara, która będzie reprezentować podczas Forum także Pracodawców RP, będzie mówić na temat problemów starzejącego się społeczeństwa z perspektywy pracodawcy. 

Agnieszka Szpara jest prezesem założonej w 2009 roku spółki Continuum Care, która oferuje usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi. Od marca 2012 roku spółka prowadzi w Warszawie Centrum Geriatrii i Leczenia Chorób Przewlekłych.

Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdrój odbędzie się w dniach od 4 do 6 września 2012 roku. Hasło tegorocznego XXII Forum brzmi „Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu”. Uczestnikami spotkania będą przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki, środowisk analitycznych i organizacji pozarządowych. Organizatorzy – Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, Rada Programowa Forum Ekonomicznego oraz Partnerzy Forum Ekonomicznego, spodziewają się ponad 2 500 gości z Europy, Azji Centralnej i USA.