Pracodawcy RP: trwają zapisy na szkolenia CSR

0
958


Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się między innymi na czym polega koncepcja CSR, jakie korzyści płyną z jej wdrażania oraz jak wyglądają dobre praktyki podejmowane w tym zakresie.

Według najnowszych badań PARP aż 60 procent polskich firm widzi korzyści z realizacji działań CSR. Głównymi argumentami „za” są: poprawa wizerunku firmy (74 procent), zwiększenie motywacji pracowników (58 procent) i generowanie przychodów (45 procent). Jednak mimo widocznych korzyści jedynie jedna trzecia polskich firm deklaruje znajomość pojęcia „społecznej odpowiedzialności biznesu”.

Szkolenie Pracodawców RP skierowane jest do pracowników firm, bez względu na zajmowane stanowisko czy dział, w którym pracują. Szkolenie odbywa się przez internet. Po jego przebyciu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Więcej informacji – na stronie internetowej www.pracodawcy.pl