Pracodawcy RP zapraszają na debatę w sprawie leków refundowanych

0
910


Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na debatę na temat problematyki ordynowania leków refundowanych, która odbędzie się 18 grudnia 2012 roku o godzinie 13.00 w siedzibie organizacji przy ulicy Brukselskiej 7 w Warszawie.

Mimo, że od wejście w życie ustawy z 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych minął już prawie rok, ustawa ta nadal budzi wiele kontrowersji zarówno wśród środowiska lekarzy jak i świadczeniodawców. Spotkanie ma pomóc zrozumieć funkcjonowanie ustawy refundacyjnej i odpowiednio zachowywać się wszystkim uczestnikom systemu ochrony zdrowia.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni przedstawiciele świadczeniodawców, izby lekarskiej oraz Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Organizatorzy wierzą, że pozwoli ono wyjaśnić wiele wątpliwości, w tym także tych dotyczących zasad karania za nieprawidłową preskrypcję recept.


W związku z tym, że limit miejsc jest ograniczony, organizatorzy proszą o zgłaszane się drogą mailowo na adres g.byszewski@pracodawcyrp.pl lub telefonicznie 22 518 87 56 do 15 grudnia 2012 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny.