Pracodawcy RP zapraszają na webinarium na temat transformacji placówek medycznych

0
130

Pracodawcy RP, razem z firmą Alfavox zapraszają na bezpłatne, otwarte webinarium na temat transformacji placówki medycznej. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2021 roku, o godzinie 10.00.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się, jak odpowiednio przeprowadzić transformację placówki medycznej, zachowując wysoką jakość obsługi i zadowolenie personelu medycznego, jak zbudować przewagę konkurencyjną oraz jaki kierunek należy obrać, aby odnieść znaczący sukces w dobie 'nowej normalności'.

Czytaj także: Telemedycyna pomoże w nadrabianiu zaległości zdrowotnych>>>

Według analityków Gartnera 63 procent dostawców usług medycznych – w związku z wewnętrznymi zmianami organizacyjnymi, presją kosztową, regulacjami prawnymi, finansowaniem oraz zmieniającymi się oczekiwaniami pacjentów – odnotowało poważne zakłócenia w swojej działalności. Biorąc pod uwagę te zmiany, tylko najlepiej przygotowane organizację będą w stanie skutecznie konkurować na rynku. Gartner ocenia, że dobrze przygotowany – co oznacza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi pozwalających na optymalizację procesów i wdrażanie podejścia digital-health first – jest jedynie co piaty dostawca usług medycznych (22 procent).

Rozwiązania, które zostaną przedstawione podczas spotkania, będą to między innymi Alfa Customer Experience, które w kilka godzin jest w stanie przenieść działalność placówki medycznej do pracy zdalnej oraz wirtualna recepcjonistka, która pozwala wyeliminować nieodebrane połączenia, efektywnie i skutecznie przypomina o terminach wizyt i potwierdza je, co pozwala ograniczyć wizyty nieodwołane.

Spotkanie poprowadzi Maciej Krajewski, Senior Consultant Alfavox.

Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Aby uczestniczyć, zarejestruj się tutaj>>>