Prima rozszerzyła zakres usług specjalistycznych

0
846

W Zespole Przychodni Specjalistycznych Prima w Warszawie od niedawna można skorzystać z konsultacji lekarza alergologa oraz wykonać testy punktowe, spirometrię. Usługi są wyłącznie komercyjne.

Lekarz alergolog, z którego usług można skorzystać w przychodni, specjalizuje się w leczeniu astmy i odczulaniu. Cena wizyty wynosi 140 zł, cena badania spirometrycznego – 45 zł. Dzięki współpracy z Laboratorium Alab placówka zapewnia także szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym dotyczących alergii.

Rozszerzenie zakresu usług jest związane ze zmianą właściciela placówki. Do kwietnia 2012 Przychodnię prowadziła Fundacja Centrum Rozwoju Medycyny prowadzona przez prof. dr hab. Zbigniewa Gacionga. Od 1 kwietnia 2012 roku w wyniku zakupu od Fundacji placówkę prowadzi spółka pod nazwą Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA Sp. z o.o., Prezesem Zarządu jest Sławomir Jagieła, Menedżer Roku w ochronie zdrowia 2011.

Prima działa od 1997 roku. Świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych: lekarskich, doktorskich i profesorskich, oferuje także badania diagnostyczne (USG, densytometria, biopsje, kapilaroskopia, diagnostyka kardiologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, diagnostyka laboratoryjna) oraz usługi medycyny pracy.
Wszystkie usługi Przychodni są komercyjne. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86.