Primadent w Grupie Lux Med

0
870

Do Grupy Lux Med dołączyły gabinety Primadent, jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych sieci stomatologicznych w Warszawie. Primadent prowadzi placówki zlokalizowane w dzielnicach: Ochota, Mokotów i Praga-Północ

Placówki Primadent działają przy ulicach: Grójeckiej 77, Króżańskiej 20 oraz Targowej 33a. Oferują pełen zakres usług stomatologicznych.

Grupa Lux Med w całej Polsce prowadzi 204 ogólnodostępne i przyzakładowe ambulatoryjne centra medyczne, 7 szpitali, 33 placówki diagnostyczne, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny i około 2600 poradni partnerskich.

Na początku marca 2018 Grupa Lux Med otworzyła nowe centrum medyczne w Nowej Soli, działające na terenie Parku Technologicznego Interior, które przeznaczone jest głównie dla pracowników zakładów pracy znajdujących się na terenie działających tutaj stref przemysłowych.

Lux Med zapewnia pełną opiekę medyczną: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Pod opieką Grupy znajduje się 1 900 000 pacjentów. Firma zatrudnia 14 500 osób, w tym około 6400 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego.