Primus Medicus: nowe usługi specjalistyczne

0
872


Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi rozszerzyło zakres oferowanych usług o badania ultrasonograficzne. W placówce można wykonać badania USG – stawów, mięśni, zmian pourazowych.

Badania są komercyjne, podobnie jak wszystkie usługi świadczone przez placówkę. W roku 2012 Centrum posiadało kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na rehabilitację leczniczą w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także neurologii, chirurgii, kardiologii, onkologii i laryngologii. Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców.

Centrum mieści się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.