Primus Medicus: promocyjne usługi dla seniorów

0
943

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus z Łodzi wprowadziło specjalną ofertę dla osób powyżej 60. roku życia.  W ramach promocji placówka oferuje zniżki na zabiegi i badania diagnostyczne.

Seniorzy mogą skorzystać w Centrum Primus Medicus z zabiegów rehabilitacyjnych z 30-procentową zniżką. Placówka oferuje także 30-procentowy rabat na badania ginekologiczne (razem z cytologią) oraz 10-procentowy rabat na badania USG.

Promocja obowiązuje do 30 września 2015 roku.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także neurologii, chirurgii, kardiologii, onkologii i laryngologii. Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców.

Centrum mieści się w Łodzi przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.