Primus Medicus: sprzedaż usług medycznych na raty

0
709


Centrum Medyczne Primus Medicus z Łodzi wprowadziło sprzedaż ratalną swoich usług. Placówka oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, konsultacje specjalistyczne oraz medycynę pracy. Obecnie wszystkie usługi placówki są komercyjne.

Centrum miało podpisany na rok 2012 kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na rehabilitację leczniczą w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej. Wartość kontraktu wynosiła 82 497,60 zł, jednak kontrakt ten został już w całości wykorzystany. Obecnie pacjenci posiadający skierowanie od lekarza na zabieg refundowany mogą skorzystać z 30-procentowej zniżki. Centrum stara się o kontrakt z Funduszem na rok 2013.

Sprzedaż ratalna usług została wprowadzona od grudnia 2012 roku. Wszelkie formalności z tym związane pacjenci mogą załatwiać bezpośrednio w placówce. Usługi mogą być kredytowane od 1 do 48 miesięcy. Centrum zapowiada, że wkrótce wszystkim pacjentom korzystającym z tej oferty zaproponowane zostaną atrakcyjne loterie dające możliwość korzystania z dodatkowych usług bezpłatnie.

Również od grudnia 2012 roku Primus Medicus wprowadził nowe pakiety usług. Pakiety obejmują zabiegi rehabilitacyjne, ćwiczenia, masaże, zabiegi odchudzające, konsultacje lekarzy specjalistów oraz bony zakupowe o wartości od 20 zł do 50 zł. Wartość pakietów wynosi od 269 zł do 599 zł, w zależności od rodzaju zabiegów.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także neurologii, chirurgii, kardiologii, onkologii i laryngologii. Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców.

Centrum mieści się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.