Primus Medicus: współpraca z PZU Pomoc

0
861


Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Priumus Medicus z Łodzi rozpoczęło współpracę z PZU Pomoc. W ramach współpracy klienci PZU Pomoc będą korzystali z odnowy biologicznej, zabiegów fizjoterapeutycznych, konsultacji lekarzy specjalistów a także z zabiegów chirurgicznych.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także neurologii, chirurgii, kardiologii, onkologii i laryngologii. Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców.

Obecnie wszystkie usługi Centrum są komercyjne. W roku 2012 placówka posiadała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na rehabilitację leczniczą w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej. Wartość kontraktu wynosiła 82 497,60 zł. Centrum stara się o kontrakt na rok 2013.

Centrum mieści się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.