Pro-Familia: komercyjne zabiegi okulistyczne

0
829


Szpital Pro-Familia z Rzeszowa wprowadził do swojej oferty komercyjne zabiegi usuwania zaćmy. Koszt zabiegu wynosi 2200 zł. Cena obejmuje także wizytę przygotowawczą przed operacją oraz wizytę konsultacyjną po zabiegu. Placówka oferuje także zabiegi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Cały kontrakt placówki z NFZ na rok 2013 ma wartość 27 766 444,00 zł. Środki te finansują leczenie szpitalne, na które przeznaczone jest 25 652 583 zł, pomoc doraźną i transport sanitarny, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną i profilaktyczne programy zdrowotne. W zakresie leczenia szpitalnego finansowane jest: położnictwo i ginekologia, neonatologia, okulistyka, chirurgia ogólna i urologia. Na zabiegi okulistyczne przeznaczone jest około 500 tysięcy złotych. W zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w ramach kontraktu z NFZ finansowane są konsultacje w zakresie endokrynologii, onkologii, położnictwa i ginekologii oraz urologii.

Pro-Famila to  Niepubliczny Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie o profilu neonatologiczno-położniczo-ginekologicznym.W skład Szpitala wchodzą: oddział neonatologii i oddział ginekologiczno-położniczy a także oddziały: urologii, chirurgii, okulistyki oraz nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej. Częścią Szpitala jest także przychodnia. Szpital działa przy ulicy Witolda 6B, w nowym budynku, który został otwarty na początku 2011 roku.