Pro-Familia: nowe badania diagnostyczne

0
1568

Działająca w Szpitalu Pro-Familia w Rzeszowie pracownia ultrasonografii wprowadziła nowe rodzaje badań: USG stawów i mięśni. W ramach promocji badania te wykonywane są z 30-procentową zniżką.

Cena badania USG stawów wynosi 70 zł w ramach promocji. W promocyjnych cenach wykonywane są także badania USG dzieci. Kosztują one 40 zł. Badania wykonywane są raz w tygodniu. W ramach diagnostyki USG dzieci wykonywane są: USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG ślinianek oraz USG węzłów chłonnych.

Pro-Familia to niepubliczny szpital specjalistyczny o profilu neonatologiczno-położniczo-ginekologicznym. W skład szpitala wchodzą: oddział neonatologii, oddział położnictwa, zunifikowany oddział ginekologii, urologii i chirurgii oraz nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej. Szpital dysponuje 50 łóżkami, z czego połowa przeznaczona jest dla oddziału położniczego, a reszta dla oddziału zunifikowanego.  Oprócz położnictwa i opieki nad noworodkiem, w szpitalu wykonywane są operacje ginekologiczne, a w przyszłości – urologiczne i chirurgii jednego dnia. W przychodni są realizowane badania prenatalne.

Częścią szpitala jest także poradnia stomatologiczna, która oferuje usługi w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz rodzinnej. Poza tym placówka posiada poradnie: ginekologiczno-położniczą, urologiczną, rehabilitacyjną, neonatologiczną, psychologiczną i anestezjologiczną. Oferuje także porady dietetyka, prowadzi pracownię USG, laboratorium, wykonuje badania prenatalne.

Szpital Pro-Famila znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Koszt budowy placówki, która została oddana do użytku na początku 2011 roku, wyniósł 40 mln zł. Większościowym udziałowcem Centrum Medycznego Pro-Familia jest Vispro Medical, spółka zależna firmy developerskiej Vispro Development. Vispro Development działa na rynku od 1998 r. Zajmuje się budową budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych.