Pro-Familia: usługi w zakresie medycyny estetycznej

0
848


Szpital Pro-Familia z Rzeszowa rozszerzył zakres oferowanych usług o usługi w zakresie medycyny estetycznej. Nowa poradnia oferuje szereg zabiegów z tej specjalności. Usługi są komercyjne.

Wśród oferowanych usług są między innymi zabiegi redukcji zmarszczek, leczenie nadpotliwości z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, powiększanie i korekcji kształtu ust za pomocą preparatów kwasu hialuronowego i inne.

Szpital Pro-Familia specjalizuje się w neonatologii, położnictwie i ginekologii. Poza tym działają tutaj oddziały: urologii, chirurgii i okulistyki. W placówce działają też poradnie specjalistyczne, poradnia stomatologiczna oraz diagnostyka (laboratorium i pracownia USG).

Pro-Familia oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na rok 2013 ma wartość 27 528 549,60 zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie neonatologii, ginekologii i położnictwa, chirurgii ogólnej oraz urologii, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną (konsultacje w zakresie endokrynologii, onkologii, ginekologii i położnictwa, urologii) oraz pomoc doraźną i transport sanitarny. Pro-Familia oferuje także podstawową opiekę zdrowotną.

Szpital działa w nowym budynku przy ulicy Witolda 6B. Dysponuje 50 łóżkami, z czego połowa przeznaczona jest dla oddziału położniczego, a reszta dla oddziału zunifikowanego.