Pro-Familia wprowadza możliwość płacenia w ratach

0
787

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia z Rzeszowa podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z bankiem Santander. Dzięki temu za zabiegi między innymi w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i stomatologii, można płacić w systemie ratalnym.

Pro-Familia od 5 lat prowadzi w Rzeszowie szpital, w którym działają oddziały ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, ortopedyczno-urazowy, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG),  poradnia podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Placówka oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. W Rzeszowie Szpital Pro-Familia działa w nowym budynku przy ulicy Witolda 6B. Przy ulicy Podpromie działają poradnie specjalistyczne.

W październiku 2015 roku otwarty został nowy szpital Pro-Familia, który mieści się w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 49, w dzielnicy Widzew. Placówka posiada podobny zakres działalności jak szpital w Rzeszowie.