Pro-Familia: zabiegi chirurgii plastycznej w promocyjnej cenie

0
960


Szpital Specjalistyczny Pro-Familia z Rzeszowa oferuje zabiegi liposukcji w promocyjnej cenie (o 20 procent taniej). Placówka specjalizuje się w ginekologii, położnictwie i neonatologii. Oferuje też zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny i dermatologii estetycznej.

W Szpitalu działają też oddziały: urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG) oraz poradnia podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradnia stomatologiczna. W grudniu 2014 otwarty został nowy oddział pediatryczny.

Placówka oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt zawarty na rok 2014 miał wartość ponad 27 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie neonatologii, ginekologii i położnictwa (III poziom referencyjny), chirurgii ogólnej, okulistyki i urologii, na które przeznaczone było ponad 24 mln zł, a także ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, pomoc doraźną i transport sanitarny oraz profilaktyczne programy zdrowotne.

Szpital Pro-Familia działa w nowym budynku przy ulicy Witolda 6B.