Promedica24 partnerem programu Ogólnopolskiej Karty Seniora

0
1016

Od sierpnia 2016 roku Promedica24 została oficjalnym partnerem programu Ogólnopolska Karta Seniora. Program dotyczy osób powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie całej Polski, którzy dzięki posiadaniu karty, mogą korzystać z promocji przygotowanych przez partnerów.

W programie uczestniczy już ponad 300 instytucji z całej Polski, zaś posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora jest już ponad 35 tysięcy seniorów.

– Chcemy być jak najbliżej seniorów, profil naszej działalności opiera się na opiece i pomocy osobom starszym. Wierzymy, że podjęta decyzja o przystąpieniu do programu nie tylko jest zgodna z naszym motto Opiekujemy się ludźmi, ale również zaowocuje to poprawą standardu życia seniorów, poprzez ułatwienie im dostępu do usług – komentuje Iwona Błaszczykiewicz – dyrektor ds. sprzedaży usług w Polsce.

Promedica 24 działa w Polsce od ponad 12 lat. Świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Bułgarii i Słowacji, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą.