Promedica24 z tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016

0
795


Firma Promedica24 została nagrodzona  tytułem i godłem Odpowiedzialny Pracodawca– Lider HR 2016. Nagroda i godło są gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy.

Przy ocenie Kapituła Programu zwróciła szczególną na tworzenie nowych, atrakcyjnych miejsc pracy, a tym samym wzrost firmy oraz na ciekawe inicjatywy i silne zaangażowanie w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

„To bardzo dobra wiadomość dla naszych opiekunów i opiekunek, którzy mogą liczyć na zaufanego i sprawdzonego partnera, a także dla naszych pracowników i kandydatów na różne stanowiska w naszej firmie” – zapewnia Promedica24.

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR to ogólnopolski program, organizowany przez Strefę Gospodarki, dodatek do Dziennika Gazety Prawnej, którego celem jest promowanie właściwych wzorców zatrudnienia.

Uzyskując tytuł odpowiedzialnego pracodawcy Promedica24 dołączyła do prestiżowego grona  laureatów tej nagrody, takich jak HP, Allianz, PGE czy Jula.

Promedica 24 działa w Polsce od ponad 12 lat. Świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Bułgarii i Słowacji, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą.