Promocje w Centrum Medycznym CMP

0
906


Centrum Medyczne CMP oferuje w grudniu 2012 roku promocje dla pacjentów swoich placówek w Piasecznie i w Warszawie. Promocje dotyczą usług stomatologicznych oraz diagnostycznych.

Do końca grudnia 2012 roku można skorzystać z promocyjnej ceny implantów. Oferta dotyczy placówki w Piasecznie. Kolejna promocja to wymiana starych glukometrów na nowoczesne aparaty do pomiaru glukozy we krwi. Promocja dotyczy wszystkich filii Centrum Medycznego CMP, czyli przychodni: CMP Piaseczno, CMP Ursynów, CMP Ochota, CMP Chmielna, CMP Białołęka. Wymiana gleukometrów odbywa się w gabinetach zabiegowych placówek CMP. Promocja potrwa do 31 stycznia 2012 roku.

CMP prowadzi sieć placówek ambulatoryjnych. Posiada przychodnię w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, a także cztery placówki w Warszawie – w centrum przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce, a także przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie. Zapowiadane jest otwarcie kolejnej placówki, która będzie usytuowana w warszawskiej dzielnicy Wola.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów.