Pruszków: nowe metody terapii w Medica-Med

0
983

Centrum medyczne Medica-Med z Pruszkowa wprowadziło do swojej oferty terapię osoczem bogatopłytkowym. Zabiegi stosowane są w celu przyspieszenia leczenia schorzeń ortopedycznych.

Metoda ta stosowana jest szczególnie w celu przyspieszenia zrostu kości, w leczeniu zmian w obrębie ścięgien, więzadeł i mięśni, w zapaleniach powięzi podeszwowej, zmianach chrząstek oraz przy biointegracji implantów protetycznych.

Medica-Med działa od lutego 2016 w nowej siedzibie, mieszczącej się przy ulicy Ołówkowej 1E.  Przychodnia świadczy usługi opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ oraz na zasadach komercyjnych, głównie w zakresie rehabilitacji. W placówce działają poradnie specjalistyczne: rehabilitacyjna oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu dla dorosłych.

Medica-Med świadczy także usługi w zakresie rehabilitacji leczniczej (fizjoterapia ambulatoryjna, ośrodek dzienny rehabilitacji ogólnoustrojowej), rehabilitacji w warunkach domowych oraz w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, w ramach której prowadzone są bezpłatnie zajęcia rehabilitacyjne w szkołach podstawowych oraz na Uniwersytecie III Wieku. Przychodnia działa od 2006 roku.