Pruszków: nowe usługi w centrum Medica-Med

0
192

Centrum medyczne Medica-Med z Pruszkowa od października 2016 roku wprowadza do swojej oferty  terapię integracji sensorycznej. Terapia jest przeznaczona dla dzieci z różnorodnymi problemami, między innymi z trudnościami w uczeniu się.

Terapia jest także przydatna dzieciom, które trudno się koncentrują, są zbyt ruchliwe i impulsywne, często mylą stronę prawa z lewą itd. W ramach terapii oferowany jest wywiad z rodzicami, obserwacja kliniczna oraz testy.

Medica-Med działa od lutego 2016 w nowej siedzibie, mieszczącej się przy ulicy Ołówkowej 1E w Pruszkowie  Przychodnia świadczy usługi opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ oraz na zasadach komercyjnych, głównie w zakresie rehabilitacji. W placówce działają poradnie specjalistyczne: rehabilitacyjna oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu dla dorosłych.

Medica-Med. zapowiada także rozszerzenie oferty swoich usług o zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. Od kilku miesięcy w placówce jest dostępna terapia osoczem bogatopłytkowym.

Medica-Med świadczy także usługi w zakresie rehabilitacji leczniczej (fizjoterapia ambulatoryjna, ośrodek dzienny rehabilitacji ogólnoustrojowej), rehabilitacji w warunkach domowych oraz w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, w ramach której prowadzone są bezpłatnie zajęcia rehabilitacyjne w szkołach podstawowych oraz na Uniwersytecie III Wieku. Przychodnia działa od 2006 roku.