Przychodnia Medihad wprowadza nowe usługi

0
827


Przychodnia Medihad z Wielunia otworzyła w lutym 2013 roku nową poradnię onkologiczną. W marcu w placówce rozpocznie działalność poradnia reumatologiczna. Usługi poradni są wyłącznie komercyjne.

Koszt konsultacji u onkologa-radioterapeuty wynosi 120 zł. Konsultacje dostępne są na razie co dwa tygodnie. Wizyta u reumatologa będzie kosztować 70 zł.

Medihad oferuje konsultacje specjalistyczne (m.in. w zakresie ortopedii, chirurgii, neurologii, oraz usługi w zakresie rehabilitacji – konsultacje i zabiegi: fizykoterapię, kinezyterapię i masaże. Placówka oferuje też rehabilitację w warunkach domowych.

Przychodnia posiada niewielki kontrakt na swoje usługi z Narodowym Funduszem Zdrowia. W roku 2013 jego wartość wynosi 137 155,50 zł. Środki te finansują usługi w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Medihad współpracuje z towarzystwami ubezpieczeń: Medica Polska SA oraz Mondial Assistance. Placówka podjęła również współpracę z Fundacją „Bezpieczna Droga”, w ramach której realizuje bezpłatnie specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz zabiegi rehabilitacyjne. Podlegają nim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych.
Przychodnia mieści się przy ulicy Joanny Żubr 30, w budynku zaprojektowanym i wyposażonym na potrzeby placówki medycznej.