Przychodnia Prima rozwija diagnostykę

0
804


Przychodnia Prima z Warszawy wprowadziła do swojej oferty nowe badania diagnostyczne. Są to testy pozwalające na wczesne wykrywanie chorób zapalnych i nowotworowych jelit i trzustki, a także wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Wśród nowych badań są testy określające poziom kalprotektyny i elastazy. Cena pierwszego z tych badań wynosi 140 zł, drugiego – 160 zł. Nowością w placówce są także testy oddechowe na obecność helicobacter pyroli, czyli bakterii odpowiedzialnej za powstawanie wrzodów żołądka i dwunastnicy. Ich cena wynosi 160 zł. W przychodni można także wykonać Test CALchek Blue, który służy do półilościowego oznaczenia poziomu kalprotektyny. Pomaga on zdiagnozować stan zapalny jelit. Cena testu wynosi 120 zł.

Przychodnia Prima świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych: lekarskich, doktorskich i profesorskich, oferuje także badania diagnostyczne (USG, densytometria, biopsje, kapilaroskopia, diagnostyka kardiologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, diagnostyka laboratoryjna) oraz usługi medycyny pracy. Wszystkie usługi placówki są komercyjne.

Prima działa od 1997 roku. Od  kwietnia 2012 roku prowadzona jest przez spółkę pod nazwą Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA Sp. z o.o., Prezesem Zarządu jest Sławomir Jagieła. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86.