Przychodnia Prima: Tydzień Urologii

0
784


Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima z Warszawy weźmie udział w ogólnopolskiej akcji bezpłatnych badań urologicznych – Tydzień Urologii. W ramach akcji odbędą się bezpłatne konsultacje urologiczne, USG TRUS, badania laboratoryjne.

Akcja skierowana jest do mężczyzn powyżej 50 roku życia i ma na celu uświadomienie konieczności profilaktyki i wczesnej diagnostyki chorób prostaty.

Przychodnia Prima świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych: lekarskich, doktorskich i profesorskich, oferuje także badania diagnostyczne (USG, densytometria, biopsje, kapilaroskopia, diagnostyka kardiologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, diagnostyka laboratoryjna) oraz usługi medycyny pracy.

Razem ze Stowarzyszeniem „Możesz więcej” Przychodnia przystąpiła do programu Warszawskiej Karty Seniora. Posiadacze Karty mają możliwość skorzystania z 10-procentowej zniżki na konsultacje specjalistyczne, 5-procentowej zniżki na badania USG oraz 10-procentowej zniżki na badania laboratoryjne. Do programu może przystąpić każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, który zarejestruje się w systemie WKS.

Pima działa od 1997 roku. Od  kwietnia 2012 roku prowadzona jest przez spółkę pod nazwą Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA Sp. z o.o., Prezesem Zarządu jest Sławomir Jagieła. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86.