Przychodnia Prosen: bezpłatne badania

0
818


Przychodnia Specjalistyczna Prosen z Warszawy organizuje „białą sobotę”, podczas której będą wykonywane bezpłatne badania zaburzeń pamięci. Placówka oferuje też bezpłatne konsultacje nefrologa i gastrologa.

„Biała sobota” odbędzie się 16 lutego 2013 roku. Akcja będzie skierowana przede wszystkim dla osób w wieku ponad 60 lat, które cierpią na zaburzenia pamięci. Badania będą miały na celu wykluczenie lub rozpoznanie choroby Alzheimera.
Pacjenci korzystający z bezpłatnych konsultacji gastrologicznych mogą także wziąć udział w badaniu klinicznym. Badania te to działalność, w której specjalizuje się Prosen.

Przychodnia Specjalistyczna Prosen, dawniej Lecznica Prosen – SMO, powstała w czerwcu 2000 roku i była pierwszym prywatnym oficjalnie zarejestrowanym polskim ośrodkiem badań klinicznych. Od tego czasu stała się w ogólnie dostępnym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, oferującym pełną diagnostykę (kardiologiczną, histopatologiczną, ultrasonograficzną), oraz konsultacje specjalistyczne w ponad 30-tu poradniach. Działa tu między innymi poradnia medycyny pracy, medycyny podróży, seksuologiczna, psychiatryczna, leczenia bólu, genetyki klinicznej.

Placówka prowadzi stałą współpracę z laboratorium Alab w zakresie analityki laboratoryjnej. Usługi placówki są komercyjne. Przychodnia oferuje również usługi medyczne w ramach Ubezpieczenia Zdrowotnego Vision/Inter Polska.

Przychodnia mieści się przy ulicy Płockiej 17/23. Od 2000 roku organem założycielskim placówki jest Prosen-Net sp. z o. o . Zarząd tworzą udziałowcy spółki: Iwona Furman i Małgorzata Walesiak.