Przychodnia Zdrowia Wilanów: nowe usługi

0
1020


Przychodnia Zdrowia Wilanów, działająca od 2011 roku w Warszawie przy ulicy Sarmackiej, od lipca 2012 roku świadczy usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wartość kontraktu placówki z NFZ na rok 2012 wynosi 93 800 zł.

W ramach kontraktu z Funduszem świadczone są usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie urologii i endokrynologii (na ten cel przeznaczone jest 92 400 zł) a także program profilaktyki chorób odtytoniowych, na który jest przeznaczone 1400 zł.

Przychodnia Zdrowia Wilanów powstała w maju 2011 roku. Znajduje się przy ulicy Sarmackiej 10C lok. B. Przyczyną jej  utworzenia był brak placówki medycznej w Miasteczku Wilanów i duże zapotrzebowanie na usługi medyczne tej szybko rozwijającej się dzielnicy Warszawy. 

W przychodni znajduje się 6 gabinetów lekarskich w tym 2 gabinety pediatryczne z kącikiem dla dzieci, punkt pobrań, gabinet zabiegowy, pracownia badań USG i ECHO serca. Placówka oferuje ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej (ginekologiczne, urologiczne, alergologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, kardiologiczne, pulmonologiczne, dietetyczne oraz inne). Oferuje także diagnostykę: badanie EKG, ECHO serca, spirometrię, audiometrię, badanie RTG, badanie USG w tym badanie USG w ciąży oraz badanie KTG, a także badania laboratoryjne. Przychodnia oferuje usługi dla osób posiadających prywatnej ubezpieczenie VISION.

Placówkę utworzyła spółka JBM Grupa Medyczna sp. z o.o. , zarejestrowana w roku 2010. Zarząd spółki tworzą jej udziałowcy: Justyna Przybyszewska (prezes zarządu), Monika Gałązka (wiceprezes zarządu), Bogdan Kowalczyk (wiceprezes zarządu).