Przychodnie Enel-Med uhonorowane za jakość obsługi

0
794

Już po raz 11. polscy konsumenci wybrali firmy, które w najwyższym stopniu dbają o ich potrzeby i oczekiwania. Głosami wielomilionowej społeczności konsumentów marka Enel-Med uhonorowana została tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018 w kategorii Przychodnie lekarskie.

Na podstawie ponad 130 tysięcy opinii klientów zgromadzonych wokół portalu jakoscobslugi.pl, wyłonione zostały Gwiazdy Jakości Obsługi. Grono Gwiazd obejmuje firmy, które prezentują najwyższe standardy obsługi, osiągnęły wysoki wskaźnik NPS i są rekomendowane przez konsumentów na 2018 rok.

Nagroda, która potwierdza najwyższy poziom dbałości o klienta, trafiła w ręce zespołu Centrum Medycznego Enel-Med, a odebrali ją wiceprezes zarządu, Jacek Rozwadowski oraz Małgorzata Żach-Wieja, dyrektor operacyjny.

– To dla nas ogromne wyróżnienie, cieszymy się, że po raz kolejny otrzymaliśmy Gwiazdę jakości obsługi. Wysoka jakość świadczenia usług to dla nas priorytet a nagroda jest miłym potwierdzeniem naszej codziennej pracy. Badania jakości pokazują, że nieustannie utrzymujemy bardzo wysoki poziom jakości świadczonych usług, na poziomie 91 procent, podczas gdy średnie zadowolenie z jakości obsługi w Polsce jest na poziomie 77 procent. Prowadząc nieustanny dialog z klientami doskonalimy procesy obsługowe i wprowadzamy udogodnienia jak na przykład aplikację mobilną czy e-wizyty. A to doceniają nasi pacjenci. – komentuje Jacek Rozwadowski, wiceprezes Enel-Med.

Enel-Med na co dzień monitoruje poziom satysfakcji pacjentów z obsługi korzystając z niezależnego systemu. W badaniach satysfakcji pacjenta tylko w zeszłym roku wzięło udział ponad 128 tysięcy pacjentów. Średnia łączna ocena zadowolenia to 5,46 w 6-stopniowej skali, co jest ogromnym osiągnięciem.

W ramach Grupy Enel-Med działa 39 placówek, w tym 2 szpitale działające w Warszawie, 3 ośrodki medycyny sportowej Enel-Sport – w Warszawie i w Łodzi oraz placówka medycyny estetycznej Estell w Warszawie. Spółka zajmuje się pełną obsługą pacjentów – od konsultacji i diagnostyki aż po rehabilitację.

W roku 2018 Enel-Med obchodzi 25-lecie działalności.