Puławy: Centrum Internus otworzyło centralny punkt pobrań

0
555

Centrum Medyczne Internus z Puław otworzyło 19 listopada 2019 nowy Centralny Punkt Pobrań, który zlokalizowany jest w budynku HTM2, przy alei Fieldorfa „Nila” 16, gdzie działa przychodnia Centrum.

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 12.00. Punkt ten realizuje także pobrania u dzieci.

W nowym punkcie został wprowadzony system kolejkowy („numerki” dla pacjentów), co ma usprawnić i przyspieszyć obsługę i skrócić oczekiwanie.

Jednocześnie przestał funkcjonować punkt pobrań, który dotychczas był prowadzony w placówce Internus przy alei Fieldorfa „Nila” 10. Internus prowadzi jeszcze jeden punkt pobrań zlokalizowany przy Alei Królewskiej, gdzie działa przychodnia zlokalizowana na terenie Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.

Czytaj także: Duże laboratoria są przygotowane na wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej>>>

Internus prowadzi także w Puławach placówkę przy ulicy Wojska Polskiego 1/16.

Placówki Internus oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, rehabilitację, drobne zabiegi chirurgiczne, a także badania diagnostyczne. Usługi przychodni są zarówno komercyjne jak i finansowane z NFZ.

Internus działa od 1997 roku, od 2011 roku jako Centrum Medyczne Internus sp. z .o.o., którego zarząd tworzą Jolanta Flasińska i Barbara Zarychta.