Puławy: nowy sprzęt stomatologiczny w CM Internus

0
972

Gabinet stomatologiczny należący do Centrum Medycznego Internus w Puławach jako jeden z niewielu gabinetów w tej miejscowości i okolicy wprowadził najnowocześniejszą metodę leczenia z użyciem wysokiej klasy mikroskopu.

Dzięki precyzji leczenie charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem i skutecznością. W powiększeniu, jakie daje nam mikroskop stomatologiczny, można przeprowadzić bardzo skomplikowane procedury medyczne, które mogłyby się skończyć się niepowodzeniem przy użyciu tradycyjnych metod.

Za pomocą mikroskopu lekarz stomatolog może bardzo precyzyjnie odnaleźć wszystkie kanały zęba oraz jego odnogi, prawidłowo je opracować i wypełnić. Jest też w stanie usunąć złamane narzędzie w kanale zęba czy zamknąć perforacje korzenia lub dna komory.

Gabinet z nowoczesnym mikroskopem działa w placówce Internus przy ulicy Wojska Polskiego 1/16.

Centrum Medyczne Internus prowadzi także w Puławach placówki przy alei Królewskiej 15 oraz przy ulicy Generała Fieldorfa Nila 10 i Generala Fieldorfa Nila 16.

Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, rehabilitację, zabiegi w zakresie dermatologii estetycznej, drobne zabiegi chirurgiczne, a także badania diagnostyczne.

Usługi placówek są zarówno komercyjne jak i finansowane z NFZ. Kontrakt Centrum Internus na rok 2016 ma wartość ponad 3,5 mln zł. Środki te finansują leczenie stomatologiczne, rehabilitację leczniczą, opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Internus działa od 1997 roku, od 2011 roku jako Centrum Medyczne Internus sp. z .o.o., którego zarząd tworzą Jolanta Flasińska i Barbara Zarychta.