Pułtusk: kolejna sala rodzinna w Szpitalu Gajda–Med

0
633

Szpital Powiatowy Gajda-Med sp. z o.o. oddał do użytku, czwartą, jednoosobową salę rodzinną na oddziale położniczo-ginekologicznym – Salę Mamy i Dziecka. Pobyt na sali jest odpłatny.

Za trzydniowy pobyt w sali rodzinnej pobierana jest opłata w wysokości 300 zł. Każda następna doba pobytu to koszt 100 zł.

Sale rodzinne w pułtuskim szpitalu wyposażone są między innymi w łóżka sterowane pilotem, meble na rzeczy osobiste, telewizor, miejsce do spożywania posiłków, w pełni wyposażony kącik dla noworodka, kanapę – czyli miejsce do odpoczynku dla przebywających z pacjentką bliskich osób.

 

 

Szpital w Pułtusku prowadzony jest przez Gajda-Med od sierpnia 2015 roku. Placówka działa w sieci szpitali.

Szpital prowadzi osiem oddziałów, między innymi geriatrii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym, pediatrii oraz chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada także blok operacyjny, poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Czytaj także: Pułtusk: nowy oddział w Szpitalu Gajda-Med>>>

Grupa Gajda-Med prowadzi 22 placówki, działają one w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med działają w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda.