Pułtusk: komercyjne badania w szpitalu Gajda-Med

0
248

Od stycznia 2018 roku w Szpitalu Powiatowym Gajda-Med w Pułtusku będzie można wykonać komercyjnie badania USG stawów. Będą to badania barków, kolan, łokci czy stawów skokowych.  Badania będzie wykonywał doświadczony lekarz – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

Szpital Powiatowy Gajda Med z Pułtuska regularnie inwestuje w nowe usługi oraz nowy sprzęt. Ostatnio do pracowni endoskopii trafił kolonoskop, a w październiku 2017 – nowe wyposażenie na oddział ginekologiczno-położniczy.

Szpital w Pułtusku prowadzi poradnie POZ, kilkanaście poradni specjalistycznych, osiem oddziałów, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Grupa Kapitałowa GajdaMed posiada w sumie 22 placówki, działają one w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med działają w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.