Pułtusk: nowa sala rodzinna w Szpitalu GadajMed

0
351

W Szpitalu GajdaMed w Pułtusku oddano do użytku pacjentek trzecią salę rodzinną na oddziale położniczo-neonatologicznym. Sala jest jednoosobowa, z łazienką. Za trzydniowy pobyt na tej sali pobierana jest opłata w wysokości 250 zł. Każda następna doba pobytu to koszt 100 zł.

Do dyspozycji pacjentek w nowej sali jest łóżko sterowane pilotem, meble na rzeczy osobiste, telewizor, czajnik, miejsce do spożywania posiłków, w pełni wyposażony kącik dla noworodka, miejsce do odpoczynku dla przebywających z pacjentką bliskich osób. Przestronna łazienka wyposażona jest w prysznic, wc, umywalkę, lustro.

Szpital w Pułtusku prowadzony jest przez GajdaMed od sierpnia 2015 roku. Placówka znalazła się w ogłoszonej 27 czerwca 2017 sieci szpitali, wśród placówek na poziomie I.

Szpital prowadzi osiem oddziałów, między innymi geriatrii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym, pediatrii oraz chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada także blok operacyjny, poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Grupa Kapitałowa GajdaMed posiada w sumie 22 placówki, działają one w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med działają w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.