Pułtusk: nowe wyposażenie w Szpitalu GajdaMed

0
360

Do Szpitala GajdaMed w Pułtusku trafiło nowe wyposażenie, które przeznaczone zostało dla oddziału pediatrycznego. Także w sierpniu 2017 w placówce tej oddano do użytku trzecią sale rodzinną na oddziale położniczo-neonatologicznym.

Nowe wyposażenie dla oddziału pediatrycznego to  bezpieczne i „uśmiechające się” do pacjentów łóżeczka wraz z kolorową i przytulną pościelą, a także szafki dla mam w pastelowych kolorach.

Z każdym tygodniem oddział pediatryczny szpitala jest coraz bardziej kolorowy i przyjazny dla małych pacjentów i ich mam.

Szpital w Pułtusku prowadzony jest przez GajdaMed od sierpnia 2015 roku. Placówka znalazła się w ogłoszonej 27 czerwca 2017 sieci szpitali, wśród placówek na poziomie I.

Szpital prowadzi osiem oddziałów, między innymi geriatrii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym, pediatrii oraz chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada także blok operacyjny, poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Grupa Kapitałowa GajdaMed posiada w sumie 22 placówki, działają one w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med działają w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.