PZU Zdrowie: współpraca z siecią klubów fitness

0
314

PZU Zdrowie rozpoczęło współpracę z siecią Calypso Fitness. W klubach Calypso Fitness na terenie całej Polski sprzedawane są karty FIT Plus, których posiadacze mogą skorzystać między innymi z prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie.

W ramach karty FIT Plus klient zyskuje nielimitowany dostęp do wszystkich aktywności dostępnych w klubach Calypso Fitness oraz do pakietu usług medycznych PZU Zdrowie. Ma zagwarantowaną prywatną opiekę medyczną z nielimitowanym dostępem do internisty i 5 specjalistów: chirurga, kardiologa, ortopedy, reumatologa i ginekologa. Może również korzystać z bezpłatnych zabiegów ambulatoryjnych i badań diagnostycznych, w tym USG i RTG, a także z badań czynnościowych i laboratoryjnych.

Na konsultację lub badanie można umówić się między innymi za pośrednictwem aplikacji mobilnej i całodobowej infolinii PZU. Wizyta u internisty odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni, a u specjalistów – w ciągu 5 dni roboczych. Do dyspozycji klienta jest blisko 2000 placówek medycznych w ponad 500 miastach w Polsce.

PZU Zdrowie posiada 60 własnych placówek medycznych i dodatkowo współpracuje z 2 tysiącami placówek w ponad 500 miastach w Polsce. Klienci firmy mogą skorzystać z około 35 specjalizacji lekarskich oraz nawet 400 badań diagnostycznych, w zależności od wybranego pakietu ubezpieczenia.