Rehasport uruchomi placówkę w Warszawie

0
847

W listopadzie 2016 roku uruchomiony zostanie oddział Rehasport Clinic w Warszawie. Placówka będzie funkcjonować w Szpitalu Medicover na Wilanowie. Zajmie pomieszczenia o powierzchni prawie 800 metrów kwadratowych.

W nowej placówce będzie działać osiem gabinetów, w których przyjmować będą lekarze, oraz dwie sale rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów. Zespół  ortopedów będzie wykonywać zabiegi w doskonale wyposażonych salach operacyjnych. Nie zabraknie też zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny, USG czy RTG. Klinika zostanie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu specjaliści będą mogli otoczyć pacjentów pełną opieką od konsultacji lekarskiej przez zabieg operacyjny po rehabilitację i powrót do maksymalnej sprawności.

Rehasport to specjalistyczna sieć klinik ortopedyczno-rehabilitacyjnych. Powstają w niej nowatorskie metody leczenia, między innymi schorzeń łąkotki, urazów barku i skoliozy.
 


Placówka Rehasport  w Szpitalu Medicover

Główna siedziba Kiniki Rehasport mieści się w Poznaniu, w biurowcu Galerii Handlowej Panorama przy ulicy Góreckiej. Placówka zajmuje pomieszczenia o powierzchni ponad 1000 mkw. W roku 2013 został otwarty Szpital Rehasport Klinic, który mieści się w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 14. Placówka posiada dwie sale operacyjne oraz osiem pokoi dla pacjentów.

Rehasport oferuje zabiegi operacyjne, usługi z zakresu rehabilitacji sportowej, rehabilitacji ortopedycznej, opieki pozabiegowej oraz odnowy biologicznej. Można tutaj skorzystać z usług poradni medycyny podróży, onkologicznej, okulistycznej, psychologicznej, pediatrycznej, urologicznej i wielu innych.

Rehasport posiada także oddział w Koninie, prowadzący sklep ortopedyczny oraz oferujący usługi rehabilitacyjne, a także placówkę w Trójmieście, która działa na terenie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu.

Większość usług oferowanych przez Rehasport stanowią usługi komercyjne.