Rumia: nowa usługa w CM Imed

0
923


Centrum Medyczne Imed z Rumii wprowadziło do swojej oferty konsultacje położnej. Usługi są komercyjne. Koszt konsultacji położnej w przychodni to 80 zł, konsultacja domowa kosztuje 120 zł.

Centrum Medyczne Imed oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne oraz diagnostykę.

W przychodni przyjmują interniści oraz specjaliści (między innymi urolog, ginekolog, laryngolog, neurolog, kardiolog, endokrynolog). Placówka oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, łącznie z protetyką i chirurgią stomatologiczną a także diagnostykę laboratoryjną, RTG i USG. W ofercie jest także rehabilitacja oraz ratownictwo medyczne  – zabezpieczanie imprez masowych.

Placówka oferuje usługi komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Ze środków Funduszu finansowana jest podstawowa opieka zdrowotna, rehabilitacja lecznicza oraz leczenie stomatologiczne. Wartość kontraktu na rok 2016 (oprócz POZ) wynosi 409,3 tys. zł. Imed współpracuje także z Centrum Medycznym Enel-Med oraz z ubezpieczycielem TU Zdrowie.

W sierpniu 2016 placówka wdrożyła system zarządzania jakością, który jest zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2009.

Centrum Medyczne Imed działa od 2012 roku. Powstało w zakupionym i zaadaptowanym do potrzeb działalności medycznej budynku przy ulicy Katowickiej 14. Centrum jest powiązane kapitałowo z firmą Igielski Ochrona, oferującą usługi monitoringu i ochrony.