Rzeszów: CM Medyk wyróżnione za medycynę pracy

0
1085

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa pod koniec marca 2018 roku zostało wyróżnione Znakiem Jakości „Laur Eksperta 2017/2018″ w kategorii: „Nowoczesna Medycyna Pracy”. Nagroda wręczana była w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta RP.

„Laur Eksperta” to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Tytuł przyznawany jest przez kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni.

Centrum Medyk posiada 27-letnie doświadczenie w zakresie badań medycyny pracy. Placówkom sieci zaufało prawie 5000 firm i instytucji państwowych.

Badania przeprowadzane są w komfortowych warunkach przy użyciu sprzętu wysokiej jakości. Można je wykonać w ciągu jednego dnia i w jednym miejscu.

Pracownicy placówek Centrum Medyk mówią w wielu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, ukraińskim, rosyjskim, bułgarskim), dzięki czemu mogą obsługiwać pacjentów zagranicznych. Posługują się również językiem migowym.

Centrum Medyczne Medyk prowadzi przychodnie w Rzeszowie, działają one przy ulicach Powstańców Warszawy,  Łukasiewicza,  Siemiradzkiego, Hoffmanowej,  Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Centrum prowadzi też przychodnię POZ w Boguchwale i Przychodnię Medycyny Pracy w Mielcu oraz Sędziszowie a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

8 stycznia 2018 roku rozpoczęła działalność nowa Przychodnia Medycyny Pracy i Lekarzy Rodzinnych w Jasionce, na północ od Rzeszowa, w pobliżu lotniska.

Nowa przychodnia medycyny pracy powstanie także w Jaśle, przy ulicy Baczyńskiego 20a.