Rzeszów: nowe usługi w Centrum Medicor

0
1029


Centrum Medyczne Medicor z Rzeszowa rozszerzyło zakres usług o konsultacje lekarskie w zakresie wad postawy. Konsultacji tych udziela specjalista rehabilitacji medycznej i medycyny sportowej.

Poradnia wad postawy specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz wad postawy u dzieci i młodzieży, do których należą między innymi skolioza, kifoza, lordoza, stopy szpotawe, czy płaskostopie.

Medicor uruchomiono w 1993 roku. Sieć składa się z czterech placówek medycznych: przy ulicy Jabłońskiego, Kochanowskiego, Piłsudskiego i Wyzwolenia. Centrum medyczne przy ulicy Jabłońskiego świadczy usługi z zakresu medycyny rodzinnej, konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, rehabilitacji i stomatologii. Poradnia przy ulicy Piłsudskiego oferuje stomatologię i badania rezonansu magnetycznego, a placówka przy ulicy Wyzwolenia – świadczenia z zakresu medycyny pracy. Centrum medyczne przy ulicy Kochanowskiego zapewnia opiekę lekarzy medycyny rodzinnej.

Sieć medyczna Medicor oferuje świadczenia na podstawie kontraktu z Narodowym  Funduszem Zdrowia, jak również komercyjnie klientom korporacyjnym i indywidualnym. Z siecią współpracuje obecnie ponad 120 lekarzy.

Od kwietnia 2015 roku Medicor należy do Grupy Lux Med.