Sanvimed: nowe konsultacje specjalistyczne

0
1019

Szpital Specjalistyczny Sanvimed z Zabrza rozszerza zakres usług o konsultacje specjalistyczne w zakresie endokrynologii. Cena konsultacji wyniesie 200 zł. Konsultacji będzie udzielała specjalista w zakresie chorób tarczycy, prowadzenia pacjenta cukrzycowego oraz leczenia zaburzeń hormonalnych  u kobiet.
Sanvimed prowadzi szpital na 15 miejsc. W maju 2010 roku do użytku został oddany nowy budynek. Placówka oferuje usługi zarówno komercyjne, jak również w ramach kontraktu zawartego z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kontrakt spółki NZOZ szpital Zaborze z NFZ na 2012 rok na leczenie szpitalne wynosi 190 982,30 zł i finansuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz leczenie szpitalne w zakresie tej samej specjalności.

W placówce można także realizować świadczenia zdrowotne finansowane lub współfinansowane w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego.

Szpital Zaborze sp. z .o.o rozpoczęła działalność w 2004 roku po likwidacji Szpitala Miejskiego nr 1 w Zabrzu. Prezesem zarządu jest Wojciech Pawlak, wiceprezesem Jacek Zatorski, członkiem zarządu ? Marcin Bociański.