Scanlab: nowa poradnia specjalistyczna

0
832


Od maja 2013 roku w siedzibie Scanlab w Łodzi funkcjonuje gabinet endokrynologiczny. Konsultacje udzielane przez lekarza specjalistę są komercyjne. Koszt wizyty wynosi 100 zł.

Konsultacji w nowym gabinecie udziela dr n. med. Joanna Wiktorska. Konsultacje dotyczą chorób tarczycy, chorób przytarczyc, chorób nadnerczy, osteoporozy, niepłodności oraz  otyłości. W gabinecie można wykonać USG oraz biopsję tarczycy.

Scanlab funkcjonuje od 2008 roku i specjalizuje się w diagnostyce obrazowej. W ramach badań stacjonarnych realizowanych przez przedsiębiorstwo Diagnostyka Medyczna Księży Młyn w Łodzi wykonywane są badania tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz ultrasonografii. Diagnostyka Medyczna Księży Młyn to ośrodek spółki, w którym realizowane są również ambulatoryjne świadczenia kardiologiczne, neurologiczne i neurochirurgiczne.

Scanlab należy także do wiodących operatorów usług w zakresie teleradiologii – zdalnego opisywania badań radiologicznych. Teleradiologia oferowana jest dla klientów prywatnych i publicznych z całej Polski

Usługi świadczone są zarówno komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt placówki na rok 2013 ma wartość 1 653 595,20 zł i dotyczy badań rezonansu magnetycznego.

Siedziba firmy Scanlab oraz ośrodek Diagnostyka Medyczna Księży Młyn mieści się w Łodzi przy ulicy Przędzalnianej 66.