Scanlab nowym członkiem Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
987


Scanlab sp. z o.o. została nowym członkiem organizacji Pracodawcy Medycyny Prywatnej. Spółka funkcjonuje do 2008 roku i specjalizuje się w diagnostyce obrazowej.

W ramach badań stacjonarnych realizowanych przez przedsiębiorstwo Diagnostyka Medyczna Księży Młyn w Łodzi wykonywane są badania tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz ultrasonografii. Działalność diagnostyczna oparta jest na nowoczesnych aparatach marki GE i Toshiba.

Diagnostyka Medyczna Księży Młyn to ośrodek spółki, w którym realizowane są również ambulatoryjne świadczenia kardiologiczne, neurologiczne i neurochirurgiczne.

Scanlab należy także do wiodących operatorów usług w zakresie teleradiologii – zdalnego opisywania badań radiologicznych. Teleradiologia oferowana jest dla klientów prywatnych i publicznych z całej Polski

Usługi świadczone są zarówno komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt na rok 2012 miał wartość 1 653 595,20 zł i dotyczył badań rezonansu magnetycznego.

Siedziba firmy oraz ośrodek Diagnostyka Medyczne Księży Młyn mieści się w Łodzi przy ulicy Przędzalnianej 66. www.scanlab.pl