Scanmed: akcja profilaktyczna dla dzieci w CM Medrun

0
990


Z okazji Dnia Dziecka warszawskie Centrum Medyczne Medrun przygotowało specjalną akcję profilaktyczną. W dniach 28 maja – 9 czerwca pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów dziecięcych. 

W ramach akcji „Z myślą o dzieciach”  można skorzystać z bezpłatnych konsultacji pediatrycznych, konsultacji chirurga dziecięcego, alergologa dziecięcego, neonatologa, neurologa dziecięcego oraz ortopedy dziecięcego

Centrum Medyczne Medrun specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki medycznej dla dzieci. Placówka oferuje opiekę 14 pediatrów i 19 specjalistów dziecięcych. CM Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, oferującej kompleksową opiekę medyczną w 21 placówkach na terenie całego kraju. Scanmed od początku swojej działalności angażuje się w działalność na rzecz promocji profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. Każdego roku z akcji przygotowanych przez Grupę Scanmed Multimedis korzysta ponad 10 000 osób.

W Centrum Medycznym Medrun konsultacji udziela ponad 100 specjalistów działających w szerokim spektrum specjalizacji – od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. W przychodni zostały wydzielone poradnie pediatryczne dla dzieci zdrowych i chorych. . Placówka mieści się w Warszawie przy Alei Niepodległości 107/109.