Scanmed: akcje profilaktyczne w CM Medrun

0
849

Warszawskie Centrum Medyczne Medrun jest organizatorem akcji profilaktycznych, w ramach których oferuje bezpłatne konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne. Placówka jest jedną z nielicznych w Warszawie, które oferują pełne spektrum specjalizacji dziecięcych.

– Zapraszamy na darmowe konsultacje mamy z dziećmi. To pierwsza z całego cyklu akcji mających na celu profilaktykę i edukację pro-zdrowotną. – mówi Lena Garnik, dyrektor medyczny Centrum Medycznego Medrun.

W kwietniu w Centrum można skorzystać z dwóch akcji profilaktycznych. Jedna z nich dotyczy alergologii i dermatologii. W jej ramach oferowane są konsultacje specjalistów z tych dziedzin, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Natomiast akcja okulistyczna nakierowana jest na profilaktykę chorób oczu. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji okulistycznych oraz badania pola widzenia.

Centrum Medyczne Medrun należy do Grupy Scanmed, jednego z największych dostawców opieki medycznej w Polsce, oferującego kompleksową opiekę medyczną w ramach 19 placówek na terenie całego kraju. Scanmed od lata działa również na rzecz promocji profilaktyki chorób i edukacji pro-zdrowotnej. W samym 2011 roku z bezpłatnych badań i konsultacji ofertowanych przez Grupę skorzystało ponad 10 000 osób.

W Centrum Medycznym Medrun można skorzystać z porad ponad 100 lekarzy działających w szerokim spektrum specjalizacji – od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Placówka mieści się w Warszawie przy Alei Niepodległości 107/109.