Scanmed Multimedis: Medal Solidarności dla prezes Joanny Szyman

0
777


25 stycznia 2014 roku po raz dwudziesty odbyła się organizowana przez Business Centre Club, Gala Liderów Polskiego Biznesu, podczas której wręczono Medale Solidarności Społecznej. Jedną z osób uhonorowanych odznaczeniem została Joanna Szyman, prezes zarządu Scanmed Multimedis.

Medal Solidarności Społecznej przyznawany jest za zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym oraz za propagowanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Ustanowiony został przez Business Centre Club oraz Fundację Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym Nadzieja w 2006 roku. W skład Kapituły przyznającej odznaczenie wchodzą osoby o uznanym autorytecie, działające społecznie i mające zasługi w promowaniu idei biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Od początku swojego istnienia Scanmed Multimedis funkcjonuje w oparciu o zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.
– Zgromadziliśmy zespół, który rozumie istotność tej kwestii i stara się, aby jego codzienne działania wpływały pozytywnie na nasze otoczenie. Cieszy mnie, że nasze zaangażowanie w sprawy społeczne jest dostrzegane i zostało uwieńczone tak prestiżową nagrodą, jaką jest Medal Solidarności Społecznej. Dziękuję moim pracownikom i im dedykuję to odznaczenie – powiedziała Joanna Szyman, prezes zarządu Scanmed Multimedis.

Grupa Scanmed Multimedis działa od ponad 10 lat. W ramach Grupy świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne.

Grupa prowadzi placówki w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. W Krakowie działa Scanmed Szpital Św. Rafała. Scanmed posiada także sieć ponad 300 placówek partnerskich w całym kraju.