Scanmed Multimedis otworzy placówkę w Katowicach

0
776

Scanmed Multimedis utworzy nową przychodnię. Placówka będzie się mieściła w Katowicach przy ulicy Korczaka 10. Spółka zawarła już w tym celu umowę najmu lokalu. Otwarcie przychodni planowane jest w trzecim kwartale 2012 roku.

Docelowo przychodnia, która zostanie uruchomiona w Katowicach, oferować będzie usługi medyczne w ramach lecznictwa ambulatoryjnego, obejmującego porady lekarskie oraz świadczenia diagnostyczne. Utworzenie przychodni w Katowicach jest częścią strategii rozwoju spółki Scanmed Multimedis S.A., która poszerza działalności medyczną na terenie największych miast w Polsce, w zakresie usług komercyjnych finansowanych w modelu fee-for-service.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Oferuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, diagnostykę obrazową oraz opiekę wyjazdową. Oferuje usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Posiada sieć 17 placówek medycznych w czterech miastach na terenie Polski (Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa). Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.