Scanmed Multimedis partnerem koncertu charytatywnego

0
1005

Scanmed Multimedis był partnerem medycznym Wielkiego Koncertu Charytatywnego „Tak dla Nowaków”, który odbył się 22 kwietnia w Krakowie. Dochód z wydarzenia został przekazany na budowę domów dla rodzin, które w wyniku katastrofy awionetki straciły dorobek całego życia.

Było nam niezmiernie miło, że jako partner medyczny mogliśmy dbać o bezpieczeństwo gości Wielkiego Koncertu Charytatywnego „Tak dla Nowaków”. Popieramy tę inicjatywę i mamy nadzieję, że koncert przyczynił się do zebrania potrzebnych środków- mówi Joanna Szyman, prezes zarządu Scanmed Multimedis.

Zebrane w trakcie koncertu środki zostaną przekazana na odbudowę domów rodzin Nowaków, które zostały zniszczone w trakcie wypadku awionetki w sierpniu 2011 roku. Koordynacją i organizacją akcji społecznej „Tak dla Nowaków!” zajmuje się Stowarzyszenie Tak, Kraków!.

Scanmed Multimedis S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się w szerokie spektrum działań na rzecz wspierania edukacji prozdrowotnej, a także ratowania ludzkiego życia i zdrowia (zabezpieczenie medyczne). Spółka wspierała liczne wydarzenie sportowe i kulturalne – jak m.in. Puchar Świata w biegach narciarskich, megawidowisko operowe „Kniaż Igor”, nagrody studenckie Mediatory czy patronat medyczny Opery Krakowskiej. Scanmed Multimedis wspiera również akcje charytatywne (fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej, Pogotowie Teatralne Teatru Groteska). Za działania podejmowane na rzecz środowiska akademickiego firma została uhonorowany nagrodą „ProStudent” w kategorii „PROdukt roku”.