Scanmed Multimedis partnerem programu MediPlan

0
834


Scanmed Multimedis S.A. został partnerem programu MediPlan, w ramach którego klienci Próchnika  od 1października 2013 roku mogą otrzymać polisę MediPlan Próchnik. Do jej uruchomienia wystarczy zakup odzieży z kolekcji Próchnika. Partnerem programu jest także AXA Assistance.

– Praca nad tym przedsięwzięciem była bardzo intensywna i twórcza, gdyż zależało nam na przekazaniu klientowi atrakcyjnego i innowacyjnego produktu. Dzięki doświadczeniu specjalistów z trzech branż, wypracowaliśmy pionierskie rozwiązanie w postaci polisy ubezpieczenia zdrowotnego dodawanej do produktów Próchnika. Gwarantuje ona klientom tej znanej, polskiej marki dostęp do profesjonalnych usług medycznych oferowanych między innymi w Szpitalu św. Rafała, należącym do Grupy Scanmed Multimedis  – podkreśla Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A. 

– Dzięki programowi MediPlan Próchnik, klient  sieci salonów Próchnika dokonując zakupów, bez żadnych formalności ani dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem, otrzymuje  ochronę, bezpieczeństwo oraz faktyczną pomoc i wysokiej klasy opiekę medyczną – dodaje Joanna Szyman.

Zakup uprawniający do otrzymania karty może zostać zrealizowany w okresie od 01 października 2013 roku do 31 sierpnia 2014 roku. Uczestnik programu MediPlan Próchnik zostaje objęty ochroną ubezpieczeniową już od momentu zakupu produktu w salonie Próchnika i może korzystać ze świadczeń przez okres jednego roku.

W ramach ubezpieczenia klient zyskuje między innymi wsparcie całodobowej, profesjonalnej infolinii medycznej, gdzie otrzyma informację nie tylko o dawkowaniu leków, odpowiedniej diecie czy najbliższej placówce medycznej, ale również o programie zniżek stomatologicznych jakie przysługują mu w ramach ubezpieczenia. Natomiast

w sytuacji nieszczęśliwego wypadku, opiekun medyczny infolinii zorganizuje całość procesu diagnostyki i leczenia jego skutków. Ochrona uruchamiana jest w przypadku drobnych urazów stawów – jak skręcenia lub zwichnięcia, urazów kostnych, ale również poważniejszych zdarzeniach, jak na przykład urazy kręgosłupa, oka, głowy czy urazy narządów wewnętrznych. W takich zdarzeniach bezpłatne usługi medyczne realizowane są w placówkach Grupy Scanmed Multimedis, Szpitalu św. Rafała oraz  sieci 700 placówek współpracujących na terenie całego kraju.

Klientom, korzystającym w ramach programu MediPlan Próchnik z placówek Grupy Scanmed Multimedis oraz Szpitala św. Rafała, przysługują korzyści w postaci między innymi specjalistycznych badań diagnostycznych  czy transportu medycznego.