Scanmed Multimedis: styczniowe promocje

0
1034

Scanmed Multimedis w styczniu 2012 oferuje promocje na wybrane usługi świadczone przez swoje placówki. Rabaty dotyczą zabiegów pielęgnacyjnych w Centrum Medycyny Estetycznej, konsultacji i badań kardiologicznych oraz porad w zakresie zdrowego żywienia.

Zabiegi pielęgnacyjne w Centrum Medycyny Estetycznej oferowane są z 30 % rabatem przez cały styczeń 2012. Również w styczniu w wybranych placówkach Multimedis w ramach akcji „Bądź FIT w Karnawale” będą udzielane porady z zakresu zasad zdrowego żywienia. Będzie można obliczyć sobie współczynnik BMI oraz zmierzyć ciśnienie i poziom glukozy. Akcja będzie miała miejsce 16 stycznia w Centrum przy ul. Wrocławskiej 53, a dla studentek 17 -18 stycznia w placówkach AKAMEDIK w Krakowie: 17 stycznia w placówce przy Uniwersytecie Pedagogicznym przy ulicy Podchorążych 2 oraz 18 stycznia w placówce przy ulicy Armii Krajowej 5. Natomiast w z okazji Dnia Babci i Dziadka w dniach 16-28 stycznia w placówkach Scanmed Multimedis będzie realizowany specjalny program rabatowy obejmujący 30-procentowe zniżki na konsultacje kardiologiczne, badania ECHO serca oraz lipidogram. Bezpłatnie wykonywane jest badanie EKG oraz pomiar ciśnienia.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.