Scanmed Multimedis: umowa na usługi medycyny pracy

0
1040


Scanmed Multimedis S.A zawarł umowę z  Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego w Warszawie na realizację usług medycznych z zakresu medycyny pracy. Badania będą realizowane w placówkach Scanmed na terenie Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Według umowy realizacja usług będzie miała miejsce w okresie od 8 października 2012 roku do 31 grudnia 2013 roku. Szacunkowa liczba osób objętych badaniami w ramach umowy wyniesie około 1200.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa, opieka wyjazdowa oraz leczenie szpitalne. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych.

Badania w zakresie medycyny pracy Scanmed oferuje zarówno w postaci pakietów (abonament miesięczny), jak i badań jednorazowych, płatnych za konkretną usługę.  Firmy decydujące się na pakiety medyczne, oprócz badań i czynności związanych z wydaniem odpowiednich zaświadczeń dopuszczających do pracy, otrzymują w ramach abonamentu program profilaktyczny w skład, którego wchodzą między innymi rozpoznanie czynników szkodliwych, udział lekarza w komisjach BHP, udzielanie porad w zakresie fizjologii i ergonomii pracy, wizytacje stanowisk pracy czy organizacja badań medycyny pracy w siedzibie firmy. Badania medycyny pracy są realizowane także przy pomocy sieci placówek współpracujących.